درباره‌ زرین‌دکس

تسهیل و تسریع فرآیند استفاده از ارزهای دیجیتال از مهم‌ترین اهداف شکل‌گیری زرین‌دکس است، تا کلیه‌ی کاربران ایرانی و سرمایه‌گذاران در سرتاسر دنیا، قادر باشند به سادگی و با خیالی آسوده از قدرت شگرف ارزهای دیجیتال بهره‌مند شوند.

about-us-hero.svg

درباره‌ زرین‌دکس

تاریخچه

زرین‌دکس، با هدف تسهیل و تسریع معاملات ارزهای دیجیتال، و ایمن‌سازی دادوستدهای مالی رمزارزها برای کاربران ایرانی، در بهمن ماهِ ۱۴۰۰، توسط زرین‌پال، نخستین پرداخت‌یار دارای مجوز رسمی از بانک مرکزی کشور، راه‌اندازی شده و هم‌اکنون به صورت مستقل فعالیت می‌کند. در حال حاضر بیش از پنجاه ارز دیجیتال رمزنگاری شده در زرین‌دکس پشتیبانی می‌شود که با چشم‌انداز توسعه‌ی ارزهای دیجیتال برای معامله‌گران، در آینده رقمی برابر با ۴۰۰ ارز دیجیتال برآورد شده است. زرین‌دکس، از آغاز فعالیت تا به امروز، تلاش نموده‌ با نیازسنجی کاربر ایرانی، خدمات موردنیاز افراد را در بستری امن فراهم سازد و در توسعه‌ی مبادلات بین‌المللی و حفظ جایگاه اقتصاد کشور نقشی سازنده ایفا کند.

 

چشم‌انداز

زرین‌دکس، محصول شرکت همراه پرداز زرین (زرین‌پال)، از شرکت‌های مطرح و معتبر در حوزه‌ی فناوری‌های مالی است که توسط جمعی از خبرگان حوزه‌ی فناوری‌های مالی (FinTech) راه‌اندازی شده است. با توجه به این که بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال، در دسته‌ی دارایی‌های بسیار مهم جهت سرمایه‌گذاری محسوب می‌شوند، و از سوی دیگر امنیت این معاملات در کشور از اهمیت بالایی برخوردار است، تیم زرین‌دکس ایجاد بستری امن، ساده و در عین حال حرفه‌ای را در اولویت خود قرار داد. زرین‌دکس همواره تلاش کرده است ضمن در نظر گرفتن الزامات قانونی و حقوقی برای سرمایه‌گذاران، بازرگانان و صاحبین کسب و کارها، کارآمدترین راه‌کارها جهت سرمایه‌گذاری و استفاده از امکانات ارزهای دیجیتال را برای کاربران خود فراهم سازد.

s